3. Niedziela po Trójcy Świętej 03.07.2022

Hasło tygodnia: „Przyszedł bowiem Syn Człowieczy, aby szukać i zbawić to, co zginęło.Łk 19,10

Pieśni: 637, 614, 154, 412, 311 int 58
Prowadzenie: ks. Łukasz Ostruszka

NABOŻEŃSTWA:

4. Niedziela po Trójcy Świętej – 10.07.2022
Wieliczka godz. 08:00
Kraków godz. 10:00
(kawiarnia zborowa po nabożeństwie – Diakonia ul. Grodzka 62)
Kraków godz. 12:00
(nabożeństwo rodzinne)
Kraków godz. 19:00

INNE WYDARZENIA

1. Przypominamy, że Dni Dobrej Nowiny, czyli wakacyjne półkolonie dla dzieci zaplanowane są na ostatni tydzień sierpnia. Rozpoczną się w poniedziałek 22 sierpnia, a zakończą w niedzielę 28 sierpnia wspólnym nabożeństwem. Zajęcia każdego dnia od godz. 8:00 do 16:00. Zapisy w kancelarii parafialnej. Udział jest finansowany przez Parafię.

2. Jest jeszcze jedna wakacyjna propozycja. W sobotę 23 lipca planujemy zorganizować parafialny wyjazd integracyjny do kameralnej agroturystyki w Chrobrzu nad rzeką Nidą. Jest to wyjazd jednodniowy, połączony ze spływem kajakowym, czasem modlitwy i wspólnym posiłkiem przy ognisku. Zapisy w kancelarii parafialnej, prosimy o zarezerwowanie terminu w swoich kalendarzach. Istnieje możliwość zarezerwowania dłuższego pobytu – od piątku do poniedziałku. Więcej informacji udziela Pani Beata Pietras i ks. Łukasz Ostruszka.

3. Godziny biblijne w okresie wakacyjnym nie odbywają się. Zapraszamy we wrześniu.

4. Próby chóru parafialnego odbywają się w każdą środę o godz. 18:30 w Diakonii. Można jeszcze dołączyć do składu. Zgłoszenia przyjmuje Pan Łukasz Laxy. Prosimy również o zapisy do zespołu dziecięcego.

5. W najbliższy czwartek 7 lipca o godz. 16:00 odbędzie się pierwsze spotkanie grupy, która odpowiedzialna będzie za transmisje wideo z naszych nabożeństw. Dziękujemy za zgłoszenia i zachęcamy, żeby jeszcze dołączyć do tej grupy.

POZOSTAŁE INFORMACJE

6. Rodziców dzieci, które rozpoczną naukę w pierwszych klasach szkoły podstawowej prosimy o zapisy na naukę religii w punkcie katechetycznym. Zgłoszenia w kancelarii.

7. Trwają przygotowania do nowego roku akademickiego i mamy coraz więcej pytań od studentów wyznania ewangelickiego, którzy szukają w Krakowie zakwaterowania. Osoby, które chcą wynająć pokój lub mieszkanie prosimy o kontakt z kancelarią parafialną.

8. Do naszej modlitwy chcemy dziś załączyć osobę, która boryka się z doświadczenia z przeszłości i prosi nas o modlitewne wsparcie.

9. Informujemy, że podczas nabożeństw w Krakowie w ostatnią niedzielę zebraliśmy ofiarę w wysokości 372 zł. Za każdy dar serdecznie dziękujemy.

Komentowanie niedozwolone.