Ogłoszenia parafialne na 17 stycznia 2021 r. – 2. Niedziela po Epifanii

Za tydzień, 24 stycznia, nabożeństwo – w Krakowie o godz. 10:00 oraz o godz. 12:00.

Osoby, które pragną uczestniczyć w nabożeństwach w Krakowie proszone są o wcześniejsze zapisy telefoniczne w kancelarii parafialnej pod nr +48 508 181 045, od poniedziałku do czwartku, w godz. 10:00 – 15:30.

    Dzisiaj, w Telewizji Polskiej w Programie 3, o godz. 15:50 – transmisja nabożeństwa z kościoła w Giżycku (diecezja mazurska).

Od poniedziałku, tj. od 18 do 25 stycznia odbywać się będzie TYDZIEŃ MODLITW O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN. Ze względu na pandemię COVID-19 Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan w 2021 r. będzie wyglądał inaczej niż w latach ubiegłych. Nabożeństwo centralne Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan 2021 odbędzie się online w sobotę, 23 stycznia, o godz. 18:00 w rzymskokatolickiej archikatedrze w Łodzi. Kazanie wygłosi prezes Polskiej Rady Ekumenicznej bp Jerzy Samiec.
    21 stycznia (czwartek) o godz. 18:00 odbędzie się, w ramach Tygodnia Modlitw, nabożeństwo ekumeniczne online w naszym kościele św. Marcina

    24 stycznia (niedziela) o godz. 15:30 – nabożeństwo ekumeniczne z Sanktuarium Jana Pawła II w Krakowie.

Z innych ogłoszeń:

Pozostało jeszcze kilka egzemplarzy Kalendarzy Ewangelickich oraz książeczek – rozważań na każdy dzień –„ Z Biblią na co dzień” na ten rok, są dostępne kalendarze ekumeniczne. To wszystko w kancelarii parafialnej.

W zeszłym tygodniu zebrano kolektę z nabożeństw w wysokości 106,20 zł.

W związku z likwidacją księgarni przy ul. Grodzkiej częściowa sprzedaż książek przeniesiona została do kancelarii parafialnej. W gablocie przy wyjściu wystawione są jedynie przykładowe pozycje dostępne w kancelarii. Do nabycia m.in. książki związane z historią reformacji, z nauczaniem naszego kościoła, jak również rozważania biblijne, powieści oraz książki dla dzieci. Sukcesywnie powiększana będzie możliwość pozycji na sprzedaż.

Komentowanie niedozwolone.