Ogłoszenia parafialne na 13 grudnia 2020 r. – 3. Niedziela w Adwencie

Nabożeństwa niedzielne za tydzień, 20 grudnia: w Wieliczce o godz. 8:00 , natomiast w Krakowie o godz. 10:00 i o godz. 13:00 .

Osoby, które pragną uczestniczyć w nabożeństwach w Krakowie proszone są o wcześniejsze zapisy telefoniczne w kancelarii parafialnej pod nr +48 508 181 045, od poniedziałku do czwartku, w godz. 10:00 – 15:30 .

Dzisiaj, w Telewizji Polskiej w Programie 3, o godz. 15:50 – transmisja nabożeństwa z kościoła Pokoju w Zabrzu.

Dzisiaj o godz. 8:00 odbyło się dodatkowe – jednorazowe nabożeństwo – w odpowiedzi na potrzeby parafian.

Zajęcia szkółki niedzielnej prowadzone są za pomocą on-line.

Seniorów jak również ich rodziny prosimy o zgłaszanie w kancelarii parafialnej chęci i potrzeby Komunii domowych.

Z innych ogłoszeń:
 Na podstawie uchwały rady parafialnej z dnia 11 marca 2015 r. w oparciu o §2 punkt 5, §7 punkt 1, §8 punkt 1 Regulaminu Parafialnego, przypominamy i prosimy o
uregulowanie składki parafialnej za rok bieżący do dnia 31 grudnia. Wpłata po tym terminie, spowoduje iż dana osoba nie zostanie umieszczona na liście uprawnionych.

 Przypominamy, że zapisy na prenumeratę czasopisma „Zwiastun „ na 2021 przyjmowane są do 15 grudnia – w kancelarii parafialnej. Koszt: 130zł – na rok lub 65
zł – na pół roku.

 Można też zamówić prenumeratę kwartalnika „Jednota” (ewangelicko- reformowany). Prenumerata roczna – 40 zł.

 Dostępne są świece wigilijne, w które można zaopatrzyć się przy wyjściu z kościoła, a w tygodniu w kancelarii parafialnej.

 W kancelarii parafialnej można również zaopatrzyć się w : opłatki wigilijne, Kalendarze Ewangelickie na 2021 (książkowe) – 34 zł, książeczki „Z Biblią na co dzień”
– 15 zł.

 W związku z likwidacją księgarni przy ul. Grodzkiej częściowa sprzedaż książek przeniesiona została do kancelarii parafialnej. W gablocie przy wyjściu wystawione są
jedynie przykładowe pozycje dostępne w kancelarii. Do nabycia m.in. książki związane z historią reformacji, z nauczaniem naszego kościoła, jak również rozważania biblijne, powieści oraz książki dla dzieci. Sukcesywnie powiększana będzie możliwość pozycji na sprzedaż.

Komentowanie niedozwolone.