Ogłoszenia parafialne na 12 stycznia 2020 r. – 1. Niedziela po Epifanii – Święto Chrztu Pańskiego

Nabożeństwa za tydzień:
Wieliczka g. 8:00
Kraków g. 10:00 g. 12:00

15 stycznia (środa) Macierz Ziemi Cieszyńskiej zaprasza sympatyków na spotkanie opłatkowe do diakonii, na godz. 15:30.
W niedzielę za tydzień, 19 stycznia zapraszamy wszystkich chętnych do diakonii na wspólne spędzenie czasu przy kawie i herbacie.

Od 18 stycznia (sobota) rozpoczynają się nabożeństwa ekumeniczne w ramach TYGODNIA MODLITW O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN – na początek nabożeństwo o godz. 17:00 w kościele polskokatolickim, ul. Miechowity 19.
19 stycznia (niedziela) o godz. 15:00 – Centralne Nabożeństwo Ekumeniczne w Sanktuarium św. Jana Pawła II, ul. Totus Tuus 32, pod przewodnictwem Metropolity Krakowskiego arcybiskupa Marka Jędraszewskiego.
W naszym kościele św. Marcina nabożeństwo ekumeniczne, w ramach Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan odbędzie się 23 stycznia (czwartek) o godz. 18:00.
Nabożeństwa Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan zakończone zostaną 25 stycznia (sobota) – Nieszporami o jedność, o godz 16:45 w kościele św. Barbary, Mały Rynek 9,  a poprowadzi je Wspólnota Chemin Neuf.
9 lutego (niedziela), po nabożeństwie o godz. 10:00 odbędzie się Sprawozdawcze Zgromadzenie Parafialne. W związku z tym nabożeństwo o godz. 12:00 zostaje odwołane.

Zajęcia tygodniowe w Parafii:
Lekcje religii wg ustalonego planu.
W czwartek od godz. 1800 – studium biblijne w diakonii.

Inne ogłoszenia:
Dzisiejsza kolekta, którą Państwo zechcą złożyć po nabożeństwie, zostanie przeznaczona na wspomożenie ogólnopolskiej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku pieniądze będą przeznaczone na medycynę zabiegową dla dzieci. Pieniądze zbierane będą przede wszystkim na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Fundacja w tym roku będzie skupiać się przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia.
• W kancelarii parafialnej można jeszcze zaopatrzyć się w Kalendarz Ewangelicki książkowy w cenie 32 zł, „Z Biblią na co dzień” – 15 zł, Kalendarz Ekumeniczny – 20 zł.
• Zachęcamy do zgłaszania się do czytania tekstów biblijnych podczas naszych nabożeństw.

Komentowanie niedozwolone.