Ogłoszenia parafialne 25 sierpnia 2019 r. – 10. Niedziela po Trójcy Świętej

Nabożeństwa niedzielne za tydzień o zwykłych porach:
W Wieliczce o godz. 8:00,
W Krakowie o godz. 10:00 oraz o godz. 12:00.

Zapraszamy na letnie koncerty do kościoła św. Marcina – w poniedziałek i środę, o godz. 11:00 i o godz. 13:00. Grają studenci i wykładowcy Akademii Muzycznej w Krakowie. Są to ostatnie koncerty letnie w tym roku.
3 września (wtorek) o godz. 19:00 odbędzie się koncert w kościele ewangelicko-augsburskim Zmartwychwstania Pańskiego w Katowicach. Solistą będzie p. Filip Presseisen, organista naszej Parafii w Krakowie.

Diecezja Katowicka zaprasza serdecznie naszą parafię, oraz wszystkie skupione w naszej Diecezji na „ Diecezjalne pożegnanie wakacji”. Wydarzenie odbędzie się w dniu 31 sierpnia (sobota) od godz. 10:30 w Górnośląskim Parku Etnograficznym w Chorzowie. Rozpoczęcie w budynku kościoła ewangelickiego z Bobrka. W programie: warsztaty, nabożeństwo rodzinne, ognisko. Opłata 10 zł. Zakończenie zaplanowane jest na godz. 15:00 z możliwością indywidualnego pozostania w parku. Ulotki związane z tym wyjazdem można zabrać przy wyjściu z kościoła.

Komentowanie niedozwolone.