Ogłoszenia parafialne na 16 czerwca 2019 r. – Święto Trójcy Świętej

Za tydzień w niedzielę nabożeństwa odbędą się o zwykłych porach:
 W Wieliczce o godz. 8:00,
 W Krakowie o godz. 10:00 oraz o godz. 12:00.
Polskie Towarzystwo Ewangelickie zaprasza wszystkich zainteresowanych, jak co roku, na wspólny wyjazd na nabożeństwo „Przy kamieniu” na Równicy. Wyjazd – 20 czerwca (Boże Ciało).
Zapisy przyjmujemy i szczegółowych informacji udzielamy w kancelarii, po porannym nabożeństwie, jak również u p. Iwony Czajki.
Centrum Misji i Ewangelizacji naszego Kościoła serdecznie zaprasza od 29 czerwca do 7 lipca na Tydzień Ewangelizacyjny do Dzięgielowa pod hasłem: „pokój z widokiem”. W programie m.in.: wykłady biblijne, seminaria , spotkania ewangelizacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz wieczorne koncerty.
Prosimy o wpłaty za prenumeratę czasopisma Zwiastun na 2-gie półrocze 2019 r.(60 zł).
W tym roku, na fundusz Bratniej Pomocy im. Gustawa Adolfa zebrano w naszej Parafii kwotę w wysokości 1 150 zł. Dziękujemy darczyńcom. Przypominamy, że środki będą wykorzystane na remonty i naprawy dla parafii żyjących w diasporze, które nie potrafią same pokryć wszystkich kosztów. W czwartek, 20 maja zbierze się Zarząd BPGA i dokona podziału zebranych funduszy. W tym roku odbędzie się to w Parafii E-A w Hołdunowie-Lędzinach.

Komentowanie niedozwolone.