Ogłoszenia parafialne na 5 maja 2019 r. – 2. Niedziela po Wielkanocy

Nabożeństwo za tydzień w niedzielę, 12 maja odbędzie się:
 W Wieliczce o godz. 8:00
 W Krakowie o godz. 10:00 oraz o godz. 12:00
Dzisiaj, po nabożeństwie porannym zapraszamy wszystkich chętnych do diakonii na wspólne spędzenie czasu przy kawie i herbacie.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na pierwsze „Spotkanie z muzyką” dzisiaj, po drugim nabożeństwie.
8 maja (w środę) o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie grupy Roden. Poprowadzi je pan Tomasz Srokowski, a tematem będzie filozofia Heideggera – „Bycie ku śmierci”. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Zajęcia tygodniowe:
Lekcje religii wg ustalonego planu.
W środę o godz. 17:00 – próba zespołu wokalnego w diakonii,
W czwartek o godz. 18:00 – studium biblijne w diakonii.
Z innych ogłoszeń:
 – Jak co roku we wszystkich naszych parafiach rozpoczynamy zbiórkę ofiar na cele Bratniej Pomocy im. Gustawa Adolfa. Początek – od Świąt Wielkanocy do Zesłania Ducha Świętego. Ofiary można wpłacać na listę wyłożoną w kancelarii parafialnej. Ideą Bratniej Pomocy jest służenie pomocą naszym Siostrom i Braciom żyjącym w diasporze. Nie wszystkie parafie potrafią same unieść ciężar remontów czy napraw. Dzieło Bratniej Pomocy niesie im wsparcie w tym zakresie. W tym roku Walny Zjazd BPGA odbędzie się w Parafii E-A Hołdunów Lędziny (diecezja katowicka) w dniu 20 czerwca 2019 r. Podczas Zjazdu zostanie wybrany nowy Zarząd BPGA oraz będzie podział zebranych funduszy 2019.

 – Zachęcamy do zgłaszania się do czytania tekstów biblijnych podczas naszych nabożeństw.

Komentowanie niedozwolone.