Ogłoszenia na 12 listopada 2017 r. – 3. Niedziela przed końcem roku kościelnego

Za tydzień nabożeństwa niedzielne odbywają się:

  • W Wieliczce o godz. 800,
  • W Krakowie o godz. 1000 i o godz. 1200

Redakcja „Ewangelików w Krakowie” z przykrością informuje o odwołaniu dzisiejszego spotkania z panem Stefanem Koziełem, tłumaczem „Drogowskazów chrześcijanina”. Spotkanie odbędzie się za dwa tygodnie, 26 listopada, w diakonii po nabożeństwie głównym, około godz. 11.30. Można będzie nabyć książkę z autografem – serdecznie zapraszamy.

19 listopada za tydzień, Redakcja „Ewangelików w Krakowie” zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu: Znani-Nieznani-Ludzie z Pasją po nabożeństwie głównym, czyli około godz. 11.30. Spotkamy się w diakonii parafialnej z teologiem- panem Krzysztofem Rzońcą, który wygłosi prelekcję na temat „Mowy Stołowe Marcina Lutra”. Serdecznie zapraszamy.

Natomiast wieczorem, o godz. 1800 (19.XI) zapraszamy na koncert muzyki organowej, w wykonaniu artysty – Michała Białko. W programie utwory Jana Sebastiana Bacha oraz F. Mendelssohna. Koncert zorganizowany w ramach 500 lat Reformacji przez Fundację Judaica.

  • Kolekta z poprzednich nabożeństw (z 5 listopada) wynosi 1 278, – zł. Środki te zostaną przeznaczone na ofiarę ogólnokościelną – na Fundusz Dekady Reformacji. Taką ofiarę składa się z kolekty z I-szej niedzieli po Pamiątce Reformacji.
  • Prosimy o zgłaszanie się do czytania tekstów biblijnych podczas nabożeństw o godz. 1000 i o godz. 1200. Zapisy w kancelarii parafialnej.

 

Zajęcia tygodniowe w parafii:

Lekcje religii odbywają się wg ustalonego planu.

W środę       od godz. 1700  próba zespołu wokalnego – w diakonii, przy ul. Grodzkiej 62/3

od godz. 1900  spotkanie studentów

w czwartek  od godz. 1730  studium biblijne – w diakonii

w piątek       od godz. 1700  spotkanie młodzieży – w diakonii.

Komentowanie niedozwolone.