Ogłoszenia na 7 maja 2017 r. – 3. Niedziela po Wielkanocy (Jubilate – Radośnie wysławiajcie Boga… Ps 66,1)

Nabożeństwa niedzielne za tydzień, 14 maja o zwykłych porach:

– w Wieliczce o godz. 800

– w Krakowie o godz. 1000 i o godz. 1200.

 

12, 13 i 14 maja ( piątek, sobota i niedziela) o godz. 1800 odbędą  się koncerty  w naszym kościele, organizowane przez Akademię Muzyczną w Krakowie oraz Fundację „Kulturalny Szlak”, w ramach „ II Kraków Bach Festiwal” w roku 500-lecia Reformacji.

W dniach 24-31 lipca w naszej parafii odbywać się będą półkolonie z angielskim prowadzone przez wolontariuszy ze Stanów Zjednoczonych. Projekt adresowany jest do wszystkich dzieci z naszej parafii w wieku szkolnym. Szczegółowych informacji udziela pani Iza Adamczyk-Pagano, która prowadzi także zapisy.

  • W okresie Świąt Wielkanocnych członkowie Parafii z Krakowa, filiału w Wieliczce oraz Seniorzy z Klubu Seniora i dzieci z zajęć szkółki niedzielnej wzięli udział w akcji SKARBONKA DIAKONIJNA 2017. Zebrano łącznie 1 095, 31 PLN. Wszystkim serdecznie dziękujemy za wsparcie. Środki te zostały przekazane do Diakonii Polskiej naszego Kościoła.
  • Kolekta z nabożeństw z niedzieli 30 kwietnia wynosi 307,80 PLN. Kolekta została przeznaczona na potrzeby diakonii parafialnej.

Zajęcia tygodniowe w Parafii:

Zajęcia lekcji religii, od dnia 8 maja (poniedziałek) będą odbywać się w punkcie diakonijnym, przy ul. Grodzkiej 62/3 – harmonogram bez zmian.

  • Środa od godz. 1930   spotkanie studenckie w diakonii, Grodzka 62/3
  • Czwartek od godz. 1730  studium biblijne w diakonii
  • Piątek od godz. 1700  spotkanie młodzieżowe w diakonii
  • Sobota od godz. 1800  próba zespołu wokalnego w diakonii.

Komentowanie niedozwolone.