Ogłoszenia na 2 kwietnia 2017 r. – 5. Niedziela Pasyjna

Za tydzień, w niedzielę palmową nabożeństwa o zwykłych porach: w Wieliczce o g. 800 ,  w Krakowie o g. 1000  i o g. 1200 .

 

4 kwietnia, we wtorek Macierz Ziemi Cieszyńskiej zaprasza sympatyków na spotkanie o godz. 1700  do punktu diakonijnego przy ul. Grodzkiej 62/3.

5 kwietnia, w środę o godz. 1700  – tygodniowe nabożeństwo pasyjne w Krakowie.

Za tydzień w niedzielę, podczas nabożeństwa porannego dzieci ze szkółki niedzielnej wystąpią z przygotowanym muzycznym przestawieniem pasyjnym pt. „Opowieść o trzech drzewach”, a po nabożeństwie – ok. g. 1100  zapraszamy dzieci i ich rodziców na rekolekcje.

  • Nadal trwa akcja „SKARBONKA DIAKONIJNA” – skarbonki można pobrać przy wyjściu z kościoła.

 

  • Rozpoczęliśmy w Parafii zbiórkę odzieży używanej, która potrwa do końca kwietnia, tj. do niedzieli 30 kwietnia. Prosimy przynosić zapakowaną odzież do kancelarii parafialnej.
  • W związku z protestem do wyborów przeprowadzonych w ostatnią niedzielę, istnieje możliwość zapoznania sią ze złożonym pismem. Osoby zainteresowane mogą odnieść się też do powyższego wniosku osobiście w odrębnym piśmie, które wyłożone jest w kancelarii parafialnej
  • UWAGA! – W związku z zakończonym,  w dn. 27.03.br., połączeniem operacyjnym ALIOR BANKU i działalności przejętej z naszego dotychczasowego BANKU BPH, zostały też    z m i e n i o n e  nr rachunków bankowych  in. naszej Parafii. Osoby, które wpłacały np. składki kościelne, czy inne płatności na konto Parafii, mają możliwość otrzymać nowe nr kont w kancelarii parafialnej lub na stronie internetowej parafii „ Ewangelicy w Krakowie „, w zakładce „Parafia”, następnie w zakładce „Składki i ofiary”.

 

Zajęcia tygodniowe w Parafii:

Zajęcia lekcji religii odbywają się wg ustalonego harmonogramu.

  • Środa od godz. 1930 spotkanie studenckie w diakonii, Grodzka 62/3
  • Czwartek od godz. 1730     studium biblijne w diakonii
  • Piątek od godz. 1700     spotkanie młodzieżowe w diakonii
  • Sobota od godz. 1800     próba zespołu wokalnego w diakonii.

 

Komentowanie niedozwolone.