Niedziela Palmowa: nabożeństwo pełne muzyki

Nabożeństwo główne w Niedzielę Palmową (29.03.2026) będzie mieć w naszym kościele wyjątkową oprawę muzyczną – uświetni je krótki występ naszych Parafian.

Pani Katarzyna Wiwer (sopran), Pan Zbigniew Pilch (skrzypce) oraz Pan Rafał Monita (organy) wykonają po kazaniu dwa utwory Georga Philippa Telemanna nawiązujące do tematyki Niedzieli Palmowej: Largo z Sonaty d-moll oraz kantatę „Schaut die Demut Palmen tragen” („Spójrzcie na palmy pokory, które wywyższył Bóg”).

Dziękujemy serdecznie za tę inicjatywę i zaangażowanie!

Zdjęcie wykorzystane w grafice: surut wattanamaetee / Pixabay