Zakończenie roku szkolnego i piknik

Mimo ulewnej pogody i niesprzyjającej aury w minioną niedzielę 16 czerwca w radosnej atmosferze, w Wieliczce pożegnaliśmy kończący się rok szkolny.

Ze względu na kiepską pogodę, zakończenie roku rozpoczęliśmy nabożeństwem rodzinnym w kaplicy. W czasie nabożeństwa do wielkiej rodziny Kościoła dołączył Hubert, który przyjął sakrament Chrztu Św.

Nabożeństwo wzbogacili swoim śpiewem Eliezer i Princy, którzy wspólnie z ks. Filipem Lipińskim wykonali utwór „My Lord Knows the Way” w języku angielskim. Po kazaniu z kolei wystąpił Chórek Dziecięcy, wykonując utwór „Drzewo” z repertuaru zespołu Małe TGD.

Po Wieczerzy Pańskiej uczniowie lekcji religii, członkowie chórku oraz uczestnicy i finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Biblijnego „Sola Scriptura” otrzymali dyplomy i nagrody za wielką pracę, którą wykonali w mijającym roku szkolnym.

Po nabożeństwie deszcz ustał i przy dmuchańcach, grillu i smakołykach mogliśmy cieszyć się latem podczas pikniku parafialnego.

Dziękujemy wszystkim, którzy włożyli swój trud i serce w organizację nabożeństwa i pikniku. Szczególne podziękowania kierujemy do katechetów – p. Izabeli Adamczyk-Pagano, ks. Łukasza Ostruszki i ks. Filipa Lipińskiego i nauczycieli szkółki niedzielnej – p. Patrycji Prostak, Marty Sztwiertni, Joanny Rzońcy i Anny Ryś za radosne zwiastowanie Dobrej Nowiny w prowadzonych siebie grupach. Dziękujemy także p. Sandrze Śliwce-Lipińskiej za prowadzenie zajęć Chórku Dziecięcego i wzbogacanie nabożeństw i wydarzeń parafialnych śpiewem.