Za nami rekolekcje pasyjne

W Niedzielę Palmową 24 marca w naszej parafii odbyły się parafialne rekolekcje pasyjne. Wydarzenie zgromadziło liczne grono uczestników z różnych grup wiekowych.

W ramach rekolekcji zajęcia prowadzone były w czterech grupach. Dorosłych zgromadzonych w kościele w temacie „Przebaczenia” prowadził ks. Marek Michalik, proboszcz Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Wiśle-Czarnem.

Równolegle w salach Centrum Parafialnego odbywały się zajęcia rekolekcyjne dla dzieci i młodzieży. Grupa najmłodsza z pomocą Marty Sztwiertni i wolontariuszy odkrywała czym jest Nowe Życie, które daje ludziom Jezus.

Grupa Godly Play miała okazję odkrywać Emocje Wielkiego Tygodnia w przygotowanych przez Patrycję Prostak i pomocników stacjach.

Najstarsza grupa z kolei prowadzona była przez Izabelę Adamczyk-Pagano w temacie „Bóg, ja i ty – o miłości, która zmienia”.

Po zajęciach na wszystkich uczestników czekał poczęstunek w Sali Diakonii.

Był to błogosławiony czas, pełen nowych spostrzeżeń, odkryć i refleksji. Dziękujemy wszystkim prowadzącym i wolontariuszom zaangażowanym w przygotowanie rekolekcji.