Rada Parafialna powołała prezydium i komisje

W minionym tygodniu odbyło się pierwsze posiedzenie nowej Rady Parafialnej, podczas którego radni wybrali prezydium. Przypomnijmy, że rada wprowadzona została w urząd w niedzielę 8 stycznia 2023 r.

Skład prezydium Rady:

  • ks. Łukasz Ostruszka – prezes
  • Anna Płonka – kurator (wiceprezes)
  • Joanna Godfrejów – skarbnik
  • Jolanta Palowska – sekretarz

Rada powołała ponadto cztery komisje:

Komisję ds. misji i ewangelizacji

  • Anna Płonka
  • Patrycja Prostak
  • Marcin Król
  • Bartosz Kwiatkowski

Komisję ds. dobroczynności

  • Anna Płonka
  • Joanna Godfrejów
  • Krystyna Laskowska
  • Lucyna Pomierny-Chamioło

Komisję ds. dziedzictwa historycznego i kulturowego

  • Jolanta Palowska
  • Marcin Gajownik
  • Bartosz Kwiatkowski

Komisję ds. gospodarczych

  • Joanna Godfrejów
  • Patrycja Prostak
  • Marcin Gajownik
  • Marcin Król

Poniżej znajduje się kalendarz planowanych posiedzeń w 2023 r. Oprócz spotkań w tych terminach organizowane będą również w miarę potrzeb posiedzenia nadzwyczajne.

Terminarz spotkań Rady Parafialnej:

18.01.2023

01.02.2023

01.03.2023

05.03.2023

10.05.2023

07.06.2023

05.07.2023

02.08.2023

06.09.2023 

04.10.2023

08.11.2023

06.12.2023

Prosimy, abyście pamiętali o nowej Radzie Parafialnej w swoich modlitwach.

Leave a Reply