Ogłoszenia parafialne na 21 listopada 2021 r. – Ostatnia niedziela roku kościelnego, NIEDZIELA WIECZNOŚCI

Kolejne nabożeństwo niedzielne za tydzień, 28 listopada w Krakowie o godz. 1000, oraz o godz. 1200 – będzie to 1-sza niedziela w Adwencie.

Nie obowiązują w dalszym ciągu  zapisy na udział w nabożeństwach. Nadal jednak obowiązują maseczki i dezynfekcja rąk.

Dzisiaj po rannym nabożeństwie, ok. 1115,  Polskie Towarzystwo Ewangelickie zaprasza na spotkanie do diakonii. Będzie ono miało charakter sprawozdawczo-wyborczy. Poruszony będzie temat o planowanych spotkaniach oraz organizowanych wycieczkach.

25 listopada, w czwartek o godz. 1600 zapraszamy do diakonii, na spotkanie urodzinowe seniorów.

Również w czwartek, 25 listopada o godz. 1800 – studium biblijne.

W sobotę, 27 listopada zapraszamy wszystkich chętnych parafian na warsztaty, na których będziemy wspólnie stroić wieńce adwentowe. Początek o godz. 900.  Wpłacamy po 20 zł – na zakup potrzebnych akcesoriów  do strojenia wieńców. Prosimy o zapisy w kancelarii.

Za tydzień w niedzielę, 28 listopada o godz. 1800, odbędzie się w naszym kościele koncert, organizowany przez Polskie Towarzystwo Bachowskie. Wystąpią artyści: Anna Huszczo – klawesyn oraz Joanna Solecka – również klawesyn. Wstęp wolny.

Diakonia naszego Kościoła przedłużyła termin  składania ofiar na rzecz uchodźców na polsko-białoruskiej granicy do 15 grudnia. Ofiary pieniężne można wpłacać w kancelarii parafialnej lub indywidualnie na konto Diakonii z dopiskiem „Uchodźcy” (nr konta bankowego Diakonii dostępny w kancelarii).

  • W kancelarii parafialnej przyjmowane są wpłaty na prenumeratę czasopisma „ZWIASTUN” na 2022 r. Koszt za cały rok – 140 zł; za pół roku – 70 zł, oraz na prenumeratę kwartalnika „JEDNOTA” – 40 zł na 2022 r.

 

  • Na podstawie uchwały rady parafialnej z dnia 11 marca 2015 r. w oparciu o §2 punkt 5, §7 punkt 1, §8 punkt 1 Regulaminu Parafialnego, przypominamy i prosimy o uregulowanie składki parafialnej za rok bieżący do dnia 31 grudnia. Wpłata po tym terminie, spowoduje iż dana osoba nie zostanie umieszczona na liście uprawnionych do głosowania. Związane jest to z koniecznością, weryfikacji oraz zatwierdzenia listy przez radę parafialną, przed sprawozdawczym zgromadzeniem parafialnym.

 

  • Uczennica Technikum Gastronomiczno-Hotelarskiego z Wisły, ewangeliczka, poszukuje pokoju do wynajęcia w celu odbycia praktyki – w okresie od 17 stycznia do 11 lutego 2022 r. – wraz z koleżanką. Jeżeli ktoś z parafian miałby możliwość i zechciałby wynająć pokój, prosimy o zgłoszenie tego w kancelarii parafialnej.

 

  • Kolekta z poprzednich nabożeństw wyniosła: 356,00 zł.

 

 

1 comment to Ogłoszenia parafialne na 21 listopada 2021 r. – Ostatnia niedziela roku kościelnego, NIEDZIELA WIECZNOŚCI