Ogłoszenia na 24 stycznia 2021 r. – 3. Niedziela po Epifanii

Nabożeństwa niedzielne za tydzień, 31 stycznia – w Krakowie: godz. 10:00 12:00.

Osoby, które pragną uczestniczyć w nabożeństwach w Krakowie proszone są o wcześniejsze zapisy telefoniczne w kancelarii parafialnej pod nr +48 508 181 045, od poniedziałku do czwartku, w godz. 10:00 – 15:30.

Dzisiaj, w Telewizji Polskiej w Programie 3, o godz. 15:50 – transmisja nabożeństwa z kościoła w Giżycku (diecezja mazurska).

W sobotę 30 stycznia o godz. 11:00 w kościele w Katowicach odbędzie się konsekracja Ewangelickiego Biskupa Wojskowego ks. Marcina Makuli. Nabożeństwo będzie transmitowane internetowo.

Za tydzień w niedzielę, 31 stycznia w całej Polsce odbędzie się zbiórka pieniężna zorganizowana przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na ulice wyjdą wolontariusze z puszkami. Zachęcamy bardzo do wzięcia udziału w zbiórce. Podczas tegorocznej WOŚP zbieramy środki dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jerzy Owsiak nie wyklucza również pomocy szpitalom w czasie pandemii koronawirusa.

Z innych ogłoszeń:
W zeszłym tygodniu zebrano kolektę z nabożeństw w wysokości 112,00 zł.

Jest do odbioru w kancelarii nowy nr czasop. Zwiastun.

W związku z likwidacją księgarni przy ul. Grodzkiej częściowa sprzedaż książek przeniesiona została do kancelarii parafialnej. W gablocie przy wyjściu wystawione są jedynie przykładowe pozycje dostępne w kancelarii. Do nabycia m.in. książki związane z historią reformacji, z nauczaniem naszego kościoła, jak również rozważania biblijne, powieści oraz książki dla dzieci. Sukcesywnie powiększana będzie możliwość pozycji na sprzedaż.

Komentowanie niedozwolone.