Ogłoszenia parafialne na 27 stycznia 2019 r. – 3. Niedziela po Epifanii

W niedzielę w przyszłym tygodniu, 3 lutego nabożeństwa odbywają się
 W Wieliczce o godz. 8:00,
 W Krakowie o godz. 10:00 i o godz. 12:00.
Dzisiaj jeszcze zostanie odprawione nabożeństwo w kaplicy w Wieliczce o godz. 14:00.

Dzisiaj wieczorem, o godz. 18:00 zapraszamy na uroczysty koncert Polskiego Towarzystwa Bachowskiego. Będzie to 150. Koncert (replika I-szego koncertu z 29.II 2004 r.). Wystąpią: p. Andrzej Białko – organy, soliści, L’Estate Armonico Kantorei Sankt Barbara, dyrygent – Wiesław Delimat.
31 stycznia (czwartek) o godz. 16:00 zapraszamy na spotkanie urodzinowe seniorów. Będą świętować jubilaci z grudnia i stycznia. Spotkanie odbędzie się w punkcie diakonijnym, przy ul. Grodzkiej 62/3.
31 stycznia w czwartek o godz. 18:00 – studium biblijne
Za tydzień, 3 lutego (niedziela) Polskie Towarzystwo Ewangelickie, oddz. w Krakowie zaprasza na spotkanie po porannym nabożeństwie, ok. 11:30, w diakonii. Spotkanie poprowadzi zaproszony gość – pani dr hab. Grażyna Kubica-Heller, która będzie mówiła na temat: „Ewangelicy krakowscy w II połowie długiego XIX wieku”.
10 lutego (niedziela), po nabożeństwie o godz. 10:00 odbędzie się Sprawozdawcze Zgromadzenie Parafialne.
Z innych ogłoszeń:
 Jeszcze do przyszłego tygodnia, tj. do 31.01.2019 (do czwartku) można składać ofiary pieniężne na rzecz osób poszkodowanych w wyniku tsunami w Indonezji. Można to zrobić poprzez parafie (wpłaty w kancelarii) lub indywidualnie na konto Diakonii Polskiej. Ofiary są zbierane na prośbę Diakonii Polskiej Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego. Zebrane środki zostaną przekazane potrzebującym za pośrednictwem Diakonii Niemieckiej.
 Serdecznie zapraszamy na 2-dniową wycieczkę parafialną (15-16 czerwca) szlakiem zabytków Dolnego Śląska i Saksonii. Organizują ją Parafia E-A w Chorzowie i Chorzowskie Centrum Informacji i Turystyki. Koszty są niewysokie. Dla 30-osobowej grupy, z dofinansowaniem (z Urzędu Miasta Chorzów) – 200 zł, bez dofinansowania

Komentowanie niedozwolone.