Ogłoszenia parafialne na 8 lipca 2018 r. – 6. Niedziela po Trójcy Świętej

W niedzielę za tydzień nabożeństwa o zwykłych porach:
• W Wieliczce po godz. 8:00,
• W Krakowie o godz. 10:00 oraz o godz. 12:00.
Dzisiaj o godz. 18:00 zapraszamy na pierwszy z letnich koncertów niedzielnych w naszym kościele, w ramach Luterańskiego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej – wystąpi p. Arkadiusz Bialic – organy. W programie: utwory J. S. Bacha.
Jutro, tj. 9 lipca (poniedziałek) zapraszamy na dwa koncerty:
– o godz. 11:00
– o godz. 13:00 oraz
W środę 11 lipca o godz. 11:00 i o 13:00 – nastej.
W koncertach, które będą odbywały się regularnie w lipcu i sierpniu – w każdy poniedziałek i w każdą środę i o tych samych porach – grać będą studenci Akademii Muzycznej w Krakowie.
15 lipca, za tydzień w niedzielę odbędzie się koncert ALLA POLECCA – Żeński String Kwartet. W programie: Górecki , Paderewski, Żeleński.
Z innych ogłoszeń:
• W kancelarii parafialnej jest do nabycia książka pt. „Reformacja w Krakowie (XVI-XVII wiek)” – są to materiały z sesji naukowej 6 maja 2017 r., w cenie 18 zł.
• Zachęcamy do zgłaszania się do czytania tekstów biblijnych podczas nabożeństw o godz. 10:00 i 12:00.
• Kolekta z ostatnich nabożeństw wyniosła 798,10 zł. W całości została przeznaczona na leczenie ks. Dariusza Lika, proboszcza z Zielonej Góry.
Dzisiejsza kolekta i z przyszłej niedzieli zostanie również przeznaczona na leczenie ks. Lika – zgodnie z uchwałą Rady Parafialnej.
Trwa również zbiórka na leczenie ks. Lika na specjalną listę, gdzie można składać dobrowolne datki. Lista jest dostępna w kancelarii parafialnej. Do tej pory zebrano 615 zł.
Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe ofiary.

Komentowanie niedozwolone.