Ogłoszenia parafialne na 15 lipca 2018 – 7. niedziela po Trójcy Świętej

W niedzielę za tydzień nabożeństwa o zwykłych porach:
• W Wieliczce po godz. 8:00,
• W Krakowie o godz. 10:00 oraz o godz. 12:00.

Dzisiaj, o godz. 18:00 odbędzie się koncert – Muzyka na Królewskim Trakcie – wystąpi Żeleński String Quartet: Jadwiga Bialic – I skrzypce, Katarzyna Jawor – II skrzypce, Anna Migdał-Chojecka – altówka i Alicja Holewa – wiolonczela. W programie: ALLA POLACCA – Radziwiłł, Paderewski, Żeleński.
Jutro, tj. 16 lipca (poniedziałek) zapraszamy na dwa koncerty tygodniowe
– o godz. 11:00
– o godz. 13:00 oraz
W środę 18 lipca koncerty o godz. 11:00 i o 13:00 – nastej.
Wykonawcami na powyższych koncertach są studenci Akademii Muzycznej w Krakowie.
22 lipca, za tydzień w niedzielę koncert w ramach 5. Festiwalu Muzyki EMANACJE. W programie muzyka: Telemanna, Bacha, Vivaldiego, wykonawcy: Łukasz Długosz – flet, Agata Kielar-Długosz – flet, Marek Toporowski – klawesyn. Zapraszamy.

Z innych ogłoszeń:
• Parafia Ewangelicko-Augsburska w Skoczowie zwróciła się z prośbą o ogłoszenie, że są poszukiwane chętne osoby na stanowisko kościelnego w Skoczowie. W razie potrzeby Parafia zapewnia mieszkanie.
• W kancelarii parafialnej jest do nabycia książka pt. „Reformacja w Krakowie (XVI-XVII wiek)” – są to materiały z sesji naukowej 6 maja 2017 r., w cenie 18 zł.
• Zachęcamy do zgłaszania się do czytania tekstów biblijnych podczas nabożeństw o godz. 10:00 i 12:00.
• Kolekta z ostatnich nabożeństw wyniosła 491,70 zł. W całości została przeznaczona na leczenie ks. Dariusza Lika, proboszcza z Zielonej Góry.
Dzisiejsza kolekta – jako ostatnia – zostanie również przeznaczona na leczenie ks. Lika – zgodnie z uchwałą Rady Parafialnej.
Trwa również zbiórka na leczenie ks. Lika na specjalną listę, gdzie można składać dobrowolne datki. Lista jest dostępna w kancelarii parafialnej.

Komentowanie niedozwolone.