Ogłoszenia parafialne na 4 marca 2018 r. – 3. Niedziela Pasyjna (Oculi – Oczy moje patrzą na Pana. Ps 25,15)

Za tydzień w niedzielę ( 11 marca) nabożeństwa:
• W Wieliczce o godz. 8°°,
• W Krakowie o godz. 10°° oraz o godz. 12°°.

7 marca, w środę o godz. 17°° – tygodniowe nabożeństwo pasyjne w Krakowie
10 marca, w sobotę o godz. 17°° zapraszamy wszystkich parafian do udziału w rekolekcjach. Poprowadzi je ks. Jan Badura, były proboszcz parafii w Pszczynie (obecnie na emeryturze). Miejsce spotkania – punkt diakonijny przy ul. Grodzkiej 62/3.
11 marca, w niedzielę po nabożeństwie porannym serdecznie zapraszamy do diakonii na dalszą część rekolekcji dla parafian, poprowadzi je również ks. Badura.
• W dalszym ciągu trwa akcja „Skarbonka diakonijna” – zachęcamy do uczestnictwa. Skarbonki do odbioru w kancelarii parafialnej i przy wyjściu z kościoła.
 Od dzisiaj rusza zbiórka odzieży używanej. Prosimy oddawać ubrania czyste, wyprane i zapakowane do kancelarii parafialnej. Zbiórka potrwa cały marzec (do Świąt Wielkanocnych).
 Nasza Parafia organizuje wyjazd na wystawę czasową do Muzeum Śląskiego w Katowicach. Temat wystawy ” Wszystko osiąga się przez nadzieję. Kulturowe dziedzictwo Reformacji na Śląsku”. Termin wyjazd to sobota 24 marzec, zapisy w kancelarii.
 Zachęcamy do zgłaszania się do czytania tekstów biblijnych podczas nabożeństw o godz. 10°° i 12°°.
 Kolekta z ostatnich dwóch nabożeństw wyniosła: 497 zł i została przeznaczona na ofiarę ogólnokościelną – na Fundusz Stypendialny.

Zajęcia tygodniowe w parafii:
Lekcje religii wg ustalonego planu.

W środę          od godz. 18°° próba zespołu wokalnego – w diakonii, przy ul. Grodzkiej 62/3

od godz. 19°° spotkanie studentów w diakonii
w czwartek    od godz. 17:30 studium biblijne
w piątek         od godz. 17°° spotkanie młodzieży – w diakonii.

Wspomnienie: (W i e l i c z k a)
Wspominamy dzisiaj śp. Zygfryda PALMI w 1-szą rocznicę śmierci. Urodził się 4 marca 1943, zmarł w Wieliczce dnia 5 marca 2017 r, tam też został pochowany.
Do wspomnień dołączamy również śp. Genowefę PALMI – w 20-tą rocznicę śmierci. Ur. 7 stycznia 1908 r., zmarła 26 marca 1998 r.
Wspominają: żona, brat i najbliższa rodzina.

Komentowanie niedozwolone.