Ogłoszenia parafialne na 7 stycznia 2018 – 1. Niedziela po Epifanii – Święto Chrztu Pańskiego

Za tydzień w niedzielę nabożeństwa odbywają się:

  • w Wieliczce – godz. 800
  • w Krakowie – godz. 1000 1200

 

8 stycznia (poniedziałek), czyli jutro o godz. 1700 zapraszamy do diakonii na biblijne spotkanie Koła Pań.

Za tydzień w niedzielę, 14 stycznia Polskie Towarzystwo Ewangelickie zaprasza na spotkanie po głównym nabożeństwie, ok. godz. 1115 do punktu diakonijnego, przy ul. Grodzkiej 62/3. Temat spotkania: „Podróże stare i nowe” – będzie to relacja z wyjazdów śladami Jana Husa i Jana Kalwina. Będzie również rozmowa o planach na bieżący rok (2018).

Również za tydzień, 14 stycznia o godz. 1600 odbędzie się pierwsze z nabożeństw ekumenicznych – w ramach Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan – w Wieliczce, w kościele św. Klemensa, przy ul. Zamkowej 7 z udziałem przedstawicieli naszego Kościoła. Zapraszamy do udziału w tym nabożeństwie.

4 lutego w niedzielę odbędzie się Sprawozdawcze Zgromadzenie Parafialne. W związku z tym nabożeństwo o godz. 1200 zostaje odwołane.

 

  • Informacja dla rodziców z naszej parafii – Krakowska Fundacja im. Bandtkiego pragnie powiadomić, że trwa jeszcze nabór do szkoły podstawowej na przyszły rok (ul. Grodzka 60). Pozostało kilka wolnych miejsc.
  • Przypominamy, że w dalszym ciągu jest aktualna prośba do parafian o zgłaszanie się do czytania tekstów biblijnych podczas nabożeństw o godz. 1000 i o godz. 1200. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  • Kolekta z ostatnich nabożeństw (z 31.12.2017 r. oraz z 1.01,2018) wynosi 621 zł i została przeznaczona na potrzeby diakonii parafialnej.

 

Zajęcia tygodniowe w parafii:

  • Lekcje religii wg ustalonego planu.

 

W środę       od godz. 1800  próba zespołu wokalnego – w diakonii, przy ul. Grodzkiej 62/3

od godz. 1900 spotkanie studentów w diakonii

w czwartek  od godz. 1730  studium biblijne

w piątek       od godz. 1700  spotkanie młodzieży – w diakonii.

 

 

Komentowanie niedozwolone.