Ogłoszenia na 23 lipca 2017 r. – 6. Niedziela po Trójcy Świętej

W niedzielę za tydzień nabożeństwa o zwykłych porach:

W Wieliczce o godz. 800,

W Krakowie o godz. 1000 oraz o godz. 1200.

 

Dzisiaj o godz. 1800 kolejny koncert w kościele św. Marcina. Wystąpi Filip Presseisen (organy kinowe) – w programie: Film niemy Metropolis z improwizowaną ścieżką dźwiękową na organach kinowych.

27 lipca w czwartek o godz. 1600 zapraszamy Seniorów na spotkanie urodzinowe, szczególnie lipcowych solenizantów, do punktu diakonijnego, przy ul. Grodzkiej 62/3.

Za tydzień w niedzielę, 30 lipca o godz.1800 odbędzie się koncert. W programie – muzyka wokalna angielskiego baroku.

 

  • Diakonia Kościoła E-A w RP stworzyła projekt „ Okna”: pomoc charytatywna na wyprawki szkolne dla dzieci z rodzin słabych socjalnie, bez względu na przynależność wyznaniową na rok szkolny 2017/2018. Projekt w związku z Rokiem Reformacji. Sfinansowany zostanie zakup zarówno wyposażenia tornistra – zeszytów, kredek, flamastrów, bloków rysunkowych, jak i podręczników, niezbędnej odzieży szkolnej, czy biletów okresowych na dojazd do szkoły. Diakonia Polska zwraca się z prośbą o włączenie się w tę inicjatywę i składanie ofiar na ten cel.

Wpłaty dowolnych ofiar można dokonać na konto Diakonii Polskiej, z dopiskiem w przelewie: „Projekt Okna”. Nr konta bankowego dostępny jest w kancelarii parafialnej, przy wyjściu z kościoła można też zaopatrzyć się w ulotkę z nr konta.

 

Kolekta z niedzieli, sprzed tygodnia wyniosła 418 zł i została przeznaczona na potrzeby diakonii parafialnej.

Komentowanie niedozwolone.