Ogłoszenia na 25 czerwca 2017 r. – 2. Niedziela po Trójcy Świętej – Pamiątka Wyznania augsburskiego (1530)

Nabożeństwa niedzielne – 2 lipca za tydzień o zwykłych porach:

  • w Wieliczce o godz. 800,
  • w Krakowie o godz. 1000 oraz o godz. 1200.

Dzisiaj po porannym nabożeństwie, o godz. 1130 redakcja Ewangelików w Krakowie zaprasza na spotkanie z gościem z Niemiec, panem Kamilem BASIŃSKIM, autorem książki „Marcin Luter w cytatach. Będzie można nabyć książkę z autografem autora. Miejsce: punkt diakonijny, przy ul. Grodzkiej 62/3.

Po południu, o godz. 1600 w naszym filiale w Wieliczce, przy ul. Gdowskiej 41, odbędzie się piknik rodzinny, który rozpocznie się nabożeństwem na zakończenie roku szkolnego.

 Wieczorem, o godz. 1800 odbędzie się koncert Polskiego Towarzystwa Bachowskiego.

28 czerwca (środa) o godz. 1700 zapraszamy na otwarcie wystawy „O aktorstwie Antoniny Hoffmann”. Miejsce: Kamienica Hipolitów, pl. Mariacki 3.

29 czerwca (czwartek) o godz. 1600 zapraszamy Seniorów na spotkanie urodzinowe majowych i czerwcowych solenizantów do Klubu Seniora przy ul. Grodzkiej 62/3.

Za tydzień (niedziela) 2 lipca 2017, po nabożeństwie o g. 1115, Klub Seniora zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie z operetką „Student żebrak” Karla Milloekera – przy kawie i herbacie. Miejsce – punkt diakonijny przy ul. Grodzkiej 62/3.

Również za tydzień w niedzielę 2 lipca, o godz. 1800 odbędzie się koncert inauguracyjny, poprzedzający cykl coniedzielnych koncertów letnich pt. „Luterański Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej” ( lipiec i sierpień) na jubileusz 500-lecia Reformacji.  Nasza Parafia jest współorganizatorem tego projektu. Dodatkowa informacja – 20 biletów bezpłatnych jest zarezerwowanych dla naszych parafian.

Kolekta z nabożeństwa z zeszłego tygodnia to: 524,00zł. Została przeznaczona na potrzeby diakonii parafialnej.

 

Zapowiedzi ślubne:  

W święty stan małżeński pragną wstąpić: Justyna Pikulska oraz Thomas Kjellerup Pedersen w dniu 1 lipca 2017 r. w Paszkówce.

Komentowanie niedozwolone.