Ogłoszenia na 12 luty 2017 r. – 3. Niedziela przed Postem (Septuagesimae – 70 dni przed Wielkanocą)

Za tydzień nabożeństwa o zwykłych porach: w Wieliczce o godz. 8:00, w Krakowie o godz. 10:00 i o godz. 12:00.

Od dzisiejszej niedzieli wracają, po przerwie, zajęcia szkółki niedzielnej, od jutra (poniedziałek) zajęcia lekcji religii oraz zajęcia tygodniowe w parafii.

Dzisiaj, po porannym nabożeństwie, ok. godz. 11:15 Klub Seniora zaprasza na spotkanie pt. „Światowy Dzień Modlitwy dawniej i dziś”. Poprowadzi je pani Iwona Czajka. Spotkanie odbędzie się w punkcie diakonijnym przy ul. Grodzkiej 62/3.
Za tydzień (niedziela), ok. godz. 11:15 Polskie Towarzystwo Ewangelickie O/Kraków zaprasza na spotkanie do punktu diakonijnego. Będzie to spotkanie sprawozdawcze.
Za tydzień, 19 lutego odbędzie się, w naszym kościele, koncert Chóru Polskiego Radia.
Polskie Towarzystwo Ewangelickie zaprasza na organizowane przez siebie wyjazdy zagraniczne, związane z obchodami 500 – lecia Reformacji. Najbliższy wyjazd do Czech: „Śladami Jana Husa” w weekend na przełomie marca i kwietnia. Zapisy będą przyjmowane w kancelarii, po porannym nabożeństwie, przez dyżurujących członków Towarzystwa. Będą też udzielane wszelkie informacje na temat wyjazdów. Szczegółowe programy znajdują się na stronie internetowej Polskiego Towarzystwa Ewangelickiego, a także na stronach Parafii, w zakładce Kultura/PTE.
W minionym tygodniu zebrano kolektę z dwóch nabożeństw w wysokości 243 zł. Środki przeznaczono na potrzeby diakonii parafialnej.

26 marca 2017 r. (niedziela) o godz. 10:00 odbędzie się Zgromadzenie Parafialne, nabożeństwo o godz. 12:00 w tym dniu zostaje odwołane.

Zajęcia tygodniowe w parafii:
Zajęcia lekcji religii odbywają się od 13 lutego (poniedziałek) – wg ustalonego harmonogramu.
Czwartek od godz. 17:30 – studium biblijne w diakonii
Piątek od godz. 17:00 – spotkanie młodzieżowe w diakonii
Sobota od godz. 18:00 – próba zespołu wokalnego w diakonii

Komentowanie niedozwolone.