Ogłoszenia na 22 stycznia 2017 r. – 3. Niedziela po Epifanii

 

Za tydzień nabożeństwa w Wieliczce o godz. 800, w Krakowie o godz. 1000.

W związku z rozpoczynającymi się za tydzień feriami zimowymi – w dniach 29 stycznia oraz 5 lutego, zajęcia szkółki niedzielnej są odwołane. Pierwsze zajęcia szkółki, po przerwie, odbędą się 12 lutego.

W okresie ferii nie będzie też zajęć lekcji religii.  Pierwsze zajęcia po przerwie semestralnej odbędą się 13 lutego. Dzisiaj o godz. 1500 odbędzie się nabożeństwo rodzinne.

25 stycznia (środa) o godz. 1700 odbędzie się nabożeństwo ekumeniczne, w ramach Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

26 stycznia (czwartek)  o godz. 1700 ,  w kościele św. Barbary,  będzie miało miejsce Oficjum ekumeniczne, kazanie wygłosi ks. Roman Pracki.

Również w czwartek, 26 stycznia o godz. 1600 zapraszamy seniorów na spotkanie urodzinowe do Klubu Seniora przy ul. Grodzkiej 62/3.

Grupa ds. kontaktów z partnerską parafią w Roden w Holandii zaprasza na pierwsze spotkanie tematyczne w tym roku w pomieszczeniu Punktu Diakonijnego (Grodzka 62/parter) w piątek 27 stycznia o godz. 17⁰⁰. Wspólnym tematem, rozważanym w Roden i Krakowie będą zasady Reformacji, w oparciu o wybrana lekturę. Zapraszamy zainteresowanych!

Za tydzień, 29 stycznia o godz. 1000 odbędzie się Sprawozdawcze Zgromadzenie Parafialne. W związku z tym nabożeństwo o godz. 1200 jest odwołane.

Także za tydzień, o godz. 1800 zapraszamy na koncert Polskiego Towarzystwa Bachowskiego.

Za tydzień o godz. 1530 odbędzie się uroczyste zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan – nabożeństwo ekumeniczne będzie miało miejsce w Sanktuarium Jana Pawła II w Łagiewnikach. Będzie obecny nowy Metropolita Krakowski, abp Marek Jędraszewski.

W minionym tygodniu, zebrane kolekty z nabożeństw w Krakowie i w Wieliczce, ogółem 886,75 , zostały przeznaczone – decyzją Rady Parafialnej – jako darowizna na cel 25.Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy uczestniczyli w zbiórce.

Zajęcia tygodniowe w parafii:

W czwartek – godz. 1730 – studium biblijne w diakonii przy ul. Grodzkiej 62/3

W sobotę – od godz. 1800 – próba zespołu wokalnego w diakonii.

 

Komentowanie niedozwolone.